Strój karnawałowy dla każdego – inspiracje: strój policjanta, strój kota pepco

Digwen / Pixabay

Karnawałowe szaleństwo już coraz bliżej. Warto już dużo wcześniej wybrać najlepszą dla nas ofertę. W tym roku chcesz spróbować czegoś nowego? Może bal przebierańców będzie dobrym rozwiązaniem! Coraz chętniej kluby, restauracje oraz ośrodki kultury organizują imprezy tematyczne. Narzucony temat wymusza na uczestnikach zachowanie kreatywne. Dorośli prześcigają się zatem w oryginalnych pomysłach na strój karnawałowy.

Gdzie szukać inspiracji? Strój policjanta, strój kota pepco

Tak naprawdę zainspirować możemy się na każdym kroku. Jeśli wymagany jest kostium z epoki, warto zajrzeć do starych książek lub obejrzeć film historyczny. Gdy impreza odbywa się pod hasłem postaci z kina, można znaleźć już kostium w wypożyczalni lub spróbować samodzielnie zmierzyć się z zadaniem. Wystarczy materiał i maszyna. Nie posiadasz zdolności manualnych lub brak czasu skutecznie Cię blokuje? Postaw na gotowe rozwiązania! Każda kobieta może wybrać gotowy strój kota pepco. Nie tylko będzie nawiązywał do znanej kocicy z Batmana, ale i podkreśli najlepsze atuty. Możesz także postawić na znane duety, jak Sherlock Holmes i Watson, albo Różową Panterę i komisarza policji. Strój policjanta pepco jest już dostępny w przystępnej cenie.

Sprawdź oferty sklepów

Warto zacząć przygotowania już wcześniej, a nie na ostatnią chwilę. Zakupy pod presją czasu mogą okazać się nie tylko nieprzemyślane, ale i nietrafione. Lepiej na spokojnie przymierzyć ubranie i wybrać odpowiedni rozmiar. Pobliskie sklepy zachęcają do sprawdzenia swojej ofert, np.: w pepco strój karnawałowy można już nabyć w przystępnej cenie. To także świetny pomysł, by sprawdzić które modele cieszą się największą popularnością.

Zrób to sam-pomysły inspirowane własną szafą

Czasem wystarczą drobne dodatki do rzeczy, które już posiadamy, by zaskoczyć wszystkich imprezowiczów. Np.: strój policjanta pepco może posłużyć do stworzenia jego straszniejszej wersji na przyjęciu halloweenowym. Wystarczy, że dodamy kilka przetarć, zrobimy ślady czerwoną farbą, obetniemy nogawki, a policjant zombie gotowy! Podążając tym samym kluczem, kupując strój kota pepco można z pomocą makijażu stworzyć jego pośmiertną wersję. Wystarczy, że użyjemy specjalnych farb do twarzy!
Pepco strój karnawałowy stwarza dla klientów nieograniczone pole do eksperymentów modowych! Podpowiadamy, można wykreować kota policjanta, albo dobrego pirata w aureoli. Najważniejsze, by w tym wszystkim się dobrze bawić. Czasem wystarczy zajrzeć do własnej szafy, nada się naprawdę wszystko! Czarna, balowa sukienka to świetna baza dla stroju Mortici Addams! Za pomocą bardzo jasnego pokładu (lub farbki) nadasz twarzy wyrazu! Czerwoną szminką pokreśl usta. Czarną konturówką obrysuj oko. Teraz tylko pozostaje zakup czarnej peruki i już! Masz stertę niepotrzebnych prześcieradeł po babci? Wybierz jedno, za pomocą mazaka zaznacz otwory na oczy i je wytnij. Postaw na biel-ubierz klasyczną koszulę i spodnie/rajstopy, a nawet lateksowe rękawiczki! To proste wykonanie nie zajmie dłużej, niż 10 minut. Lubisz ogrodniczki? To świetny początek dla stroju rezolutnej Pippi! Wybierz kolorowe kolanówki nie do pary, wstążki. Narysuj na policzkach piegi.

Artykuł powstał we współpracy z wkobiecymwydaniu.pl