Oryginalne etui na telefon – noshe etui

Engin_Akyurt / Pixabay

Rynek telefoniczny stale się powiększa. Codziennie miliony, jak nie miliardy, ludzi na świecie nie rozstaje się z ekranem swojego telefonu komórkowego. Producenci prześcigają się, by ich oferta była jak najbardziej zaskakująca dla potencjalnego klienta. Na małej przestrzeni potrafią zainstalować aparaty o wysokiej rozdzielczości, pojemne procesory i karty graficzne, zapewniają działanie nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Niektórzy użytkownicy nowoczesnych smartfonów zapominają o tych najbardziej podstawowych funkcjach komórek, jak nawiązywanie łączności z drugą osobą, czy tworzenie krótkich tekstów SMS. W szczególności dla młodych ludzi posiadanie najnowszego modelu stało się wartością samą w sobie. Często idzie to w parze z chęcią pokazania się, a nawet pewnego rodzaju prestiżem i uznaniem społecznym.
XXI wiek wychodzi na przeciw oczekiwaniom społecznym. Twórcy wiedzą już, że nie tylko parametry się liczą, znacznie chętniej użytkownicy szukają pomysłów na interesujący wygląd telefonu.

Personalizacja telefonu

Coraz częściej duże koncerny decydują się na projekty dla klienta indywidualnego. I tak, wydając wielką sumę pieniędzy, można stać się właścicielem nowoczesnego, spersonalizowanego smartfona. Nie jeden z nas śledził najnowsze trendy oraz doniesienia medialne. Często nawet same stacje telewizyjne, w ramach ciekawostek, umieszczają newsy o oryginalnych pomysłach z branży telefonicznej. Znane są już historie o telefonach, które wytrzymają przejazd czołgu, czy największy mróz. Na Bliskim Wschodzie dużą popularnością cieszą się natomiast modele wykonane z metali szlachetnych, a także te, wysadzane drogocennymi kruszcami. Im bardziej błyszcząca obudowa, tym lepiej. Nie każdy z nas jednak posiada milionowe przychody na koncie. Co zatem zrobić, gdy nie posiadamy tak dużej sumy pieniędzy, jednak chcemy by nasz telefon wyróżniał się spośród 10 pozostałych?

Noshe etui. Tanie patenty na spersonalizowanie wyglądu smartfona.

Na rynku dostępne są gadżety dla telefonów w każdej gamie kolorystycznej, niezależnie od modelu telefonu, jaki posiadamy. W zależności od naszych preferencji możemy zakupić: smycze, breloczki, podstawki na telefon, pokrowce, stacje dokujące, magnesowe mocowania i wiele innych. Noshe etui na przykład to firma, która z myślą o swoich klientach stworzyła szeroką gamę nakładek na obudowę telefonu. W ten sposób każdy z nas może w szybki i tani sposób sprawić, że wygląd telefonu staje się niepowtarzalny.

Przegląd najmodniejszych trendów w obudowie telefonu

Tak, jak w modzie ubraniowej, również w wyglądzie telefonów trendy się zmieniają. Najmodniejsze jesienią są printy o tematyce zwierzęcej: paski tygrysa, czy zebry, cętki geparda, skóra węża. Z kolorów dominują odcienie żółtego, bordo i czerwieni, dojrzałej śliwki oraz butelkowej zieleni.
Jeśli jesteśmy jednak tradycjonalistami, wystarczy postawić na klasyczne wzory. Wśród ofert odnaleźć można etui w kolorach czerni i bieli. Niektóre z nich przypominają z daleka granitową czy marmurową płytę. Fani kolorów również odnajdą jednolite odcienie.
Fanom niestandardowych rozwiązań poleca się szczególnie obudowy z grafikami, czy napisami. Dla fanek mody te z serduszkami, kwiatami czy z liśćmi. Niezależnie, na który z nich się zdecydujemy Noshe etui posiada szeroką gamę produktów, przystosowanych do wybranych modeli telefonów komórkowych.

Artykuł powstał we współpracy z pytanieomieszkanie.pl