Odchudzanie z głową – dieta oxy, juice plus. Ile kosztuje, czy są skuteczne?

RitaE / Pixabay

Świat wykreowany w mediach, czasopismach czy reklamach często dobiega od tego, który jest na ulicach miast, czy wsi. Moda daje nieprawdziwe przekonanie o idealnych ciałach modeli i modelek. Coraz więcej kobiet i nastolatek pragnie dążyć do ideału ze zdjęcia, porównując się oraz stosując radykalne rozwiązania. Najczęściej zaczynają drastycznie obniżać kaloryczność potraw oraz narzucają sobie rygor treningowy, jakby wybierały się na zawody sportowe.

Odchudzanie z głową

Zanim zaczniesz swoją przygodę z redukcją wagi, zacznij od rozmowy z samą sobą. Stań przed lustrem i zacznij od powiedzenia na głos, że siebie kochasz i akceptujesz. Potem weź do ręki kartkę i napisz, dlaczego chcesz zgubić zbędne centymetry i kilogramy. Jeśli okaże się, że głównym powodem, dla którego chcesz się zmienić jest porównywanie się z innymi-zatrzymaj się! Zdaj sobie sprawę, że każdy z nas jest na swój sposób wyjątkowy. Ty również! Dążenie do bycia klonem swojego ideału zazwyczaj sprawia, że już na samym starcie przegramy. Nieodpowiednia motywacja tylko negatywnie wpłynie na obraz postrzegania siebie i rzeczywistości wokół. Zamiast tego spróbuj realnie dostrzec konieczność zmiany. Napisz np: Pragnę usprawnić swoje ciało, albo Chcę wchodzić na 3 piętro bez zadyszki, lub Za pół roku wystartuję w lokalnym biegu ulicznym. Potem spróbuj określić metodę mały kroczków, np.: Zacznę codziennie spacerować lub postaram się przynajmniej 3 razy w tygodniu uczestniczyć w zajęciach grupowych na siłowni. Może się okazać, że redukcja przebiegnie znacznie przyjemniej, a Ty poznasz ludzi podobnych do siebie! Lub, co jeszcze ciekawsze, odkryjesz pasje, o które siebie nie podejrzewałaś!

Wprowadzanie diety

Zmiana nawyków żywieniowych również wymaga czasu. Czasami wprowadzenie już niewielkich trików może okazać się skutecznie. Urozmaicaj swoje posiłki, wprowadź więcej warzyw i owoców. Zwróć uwagę, by produkty, które znajdują się na talerzu były najwyższej jakości. Dbaj o nawodnienie, postaraj się wypijać dziennie minimum 1, 5 L wody. Nie musisz także na zawsze rezygnować z ulubionych słodyczy! Staraj się jednak zmniejszyć ich występowanie w ciągu tygodnia lub wybierz mniej kaloryczne zamienniki.

Stosuję dietę i nic…

Od miesiąca jesteś na diecie, a efektów brak? Poszukujesz w Internecie skutecznej diety. Wpisujesz, ile kosztuje dieta sokowa, czy dieta oxy ile kosztuje lub post sokowy. Zachowaj rozsądek! Może się okazać, że popełniasz błędy przy liczeniu kalorii, albo ważysz na tzw. oko. Niestety matematyka w kuchni jest przydatna. Skorzystaj z kuchenne wagi lub aplikacji do liczenia kalorii.

Specjaliści nie gryzą!

Wiele kobiet wstydzi się pójść do dietetyka, czy trenera. Uwierz, oni nie jedno w swoim zawodowym życiu widzieli, a poza tym czekają na ciebie. Profesjonaliści posiadają praktyczną i akademicką wiedzę. Uwzględnią wszystkie za i przeciw, wezmą pod uwagę indywidualne preferencje oraz finalnie stworzą ofertę dla klienta najlepszą. Zawsze będziesz w rękach fachowców, którym możesz zaufać. Oni nie tylko będą Cię kontrolować, ale i kontrolować postępy.

Przegląd modnych diet

Załóżmy jednak, że jesteś twardą zawodniczką i postanowiłaś rozpocząć odchudzanie na własną rękę. Lubisz też nowinki, stawiasz na modną dietę. Ostatnio dużą popularnością cieszy się dieta oxy. Pewnie już szukasz informacji i wpisujesz w wyszukiwarkę dieta oxy ile kosztuje. Spokojnie, wszystkie dane znajdziesz poniżej.
Jest to podejście białkowo-rotacyjne. Zawiera 4 fazy, zakończone stabilizacją.

Ile kosztuje dieta oxy – Cztery fazy diety oxy

Na wspomnianą dietę składają się:
1. Detox– dietę rozpoczyna się od całościowego oczyszczania organizmu z zalegających toksyn. Na tym etapie podopieczny spożywa duże ilości warzyw, owoców oraz specjalnych koktajli.
2. Fat burning– tutaj zaczyna się podkręcanie metabolizmu. Podczas tego tygodnia stale modyfikowana jest podaż białka tak, by skutecznie przyspieszyć spalanie
3. Step-To kontynuuacja fazy 2. z jednoczesnym zwiększeniem białka roślinnego. W tym tygodniu królują zatem warzywa strączkowe.
4. Balance-następuje wyrównanie między: tłuszczami, białkami i węglowodanami. Do jadłospisu włączone zostają produkty zbożowe oraz owoce.
5. Stabilizacja-łagodna faza wyprowadzająca z odchudzania. Stopniowe wprowadzanie do jadłospisu produktów wcześniej wykluczonych tak, by nie nastąpił efekt jojo.
Pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje dieta oxy? W trakcie promocji można już zaopatrzyć się w szczegółowy plan za niecałe 50 zł za pierwszy miesiąc użytkowania. Wszystko zależy od efektów, które chcemy osiągnąć. Istnieje możliwość kontynuowania wyzwania.

Juice plus odchudzanie – Nowości na rynku dietetycznym

Juice plus odchudzanie to modny ostatnio trend dietetyczny. Owoce i warzywa zostają sprasowane i zamknięte w kapsułkach. Odchudzający stosuje je jako suplement. Ten szwajcarski pomysł ma z założenia wyeliminować z rynku medycznego nieuczciwych twórców medykamentów na odchudzanie. System juice plus odchudzanie bazuje na naturalnych składnikach, pomaga codziennie dostarczyć do organizmu wymaganą ilość witamin w jednej porcji. Średni koszt: ok. 180 zł na miesiąc. Przypomnijmy, ile kosztuje dieta oxy w tym porównaniu: ok. 50 zł.