Jak przestać się wstydzić kobiet

sevenminutechannel / Pixabay

Kiedy nie mamy towarzyszki życia lub dziewczyny, wydaje nam się, że wszyscy wokół są w szczęśliwych związkach. Takie myślenie może doprowadzić do błędnego przekonania, że jesteśmy niewiele warci. Samotność skłania nas do szukania odpowiedzi na to jak poznać dziewczynę.

 

Wstyd i niskie poczucie własnej wartości sprawiają, że boimy się zagadać do spotkanych osób. Zgarbiona sylwetka i stanie w kącie nie pomogą w znalezieniu drugiej połówki. Jak przestać się wstydzić kobiet?
Aby poznawać nowych ludzi musimy przyjąć odpowiednią postawę. Wyprostowane plecy i uśmiech zjednują nam otoczenie. Przełamywanie wstydu jest bardzo ciężkim i pracochłonnym procesem, ale bez odrobiny śmiałości nie można odpowiedzieć na to jak poznać dziewczynę.

Nadmierna brawura i hałaśliwość są dla większości kobiet odstręczające. Umiarkowana powściągliwość i obycie towarzyskie ustawią nas w hierarchii nieco wyżej. Gdy nie mamy pojęcia jak przestać się wstydzić kobiet, jedyną słuszną receptą wydaje się być działanie. Im więcej będziemy próbowali nawiązać kontaktów, tym większej wprawy nabierzemy w relacjach z płcią piękną. Takie doświadczenie przełoży się na pewność siebie.
Każdy z nas popełnia gafy. Nie ma ludzi idealnych. Gdy myślimy o tym jak poznać dziewczynę, musimy założyć, że i my nie jesteśmy alfą i omegą. Przejęzyczenie czy inna drobna gafa nie sprawią, że ktoś przestanie nas lubić. Śmianie się z własnych potknięć pokazuje, że mamy zdrowy dystans do siebie. Skąpstwo i wulgarność są o wiele gorsze niż kontrolowana nieśmiałość. Gdy chcemy nauczyć się jak przestać się wstydzić kobiet, musimy pamiętać, że nie mamy nic do stracenia. W ostateczności dziewczyna nie będzie zainteresowana, a my mamy okazję do nauki na błędach. Kobiety jak ognia unikają dusigroszów i mało inteligentnych macho. Dlatego jeśli popracujemy nad nieśmiałością, z pewnością odniesiemy sukces i zdobędziemy wybrankę serca.