Zmiana fryzury bez wizyty u fryzjera? To możliwe dzięki perukom

Jeszcze do niedawna peruki damskie kojarzyły się ze wsparciem w chorobie nowotworowej. W istocie – peruki stanowią doskonałą alternatywę dla utraconych podczas chemioterapii włosów. To ogromne wsparcie dla kobiet, które straciły włosy z powodów zdrowotnych. W ostatnim czasie po peruki damskie sięgają także zdrowe kobiety, które chcą odmienić swój image. Opowiemy o tym rozwiązaniu w naszym artykule i doradzimy, jak wybrać dobrej jakości perukę.

Gdzie kupić najlepsze peruki damskie?

Dobrej jakości peruk należy szukać wyłącznie w sklepach specjalizujących się w sprzedaży peruk – takich jak sklep Hairly (https://hairly.pl). Oprócz jakości wyrobów liczy się również doskonała obsługa klienta. W sklepie internetowym Hairly możesz liczyć na takie korzyści jak:

  • Zwrot do 14 dni – w tym czasie możesz spokojnie przymierzyć perukę w domu i podjąć decyzję, czy produkt ci odpowiada.
  • Gwarancja – na wszystkie sprzedawane w sklepie peruki i toppery udzielana jest gwarancja.
  • Możliwość zakupu na raty – sklep umożliwia dokonanie zakupu peruki na raty w kilku różnych bankach.

Przed zakupem warto także sprawdzić opinie zadowolonych klientek, które miały już okazję nosić peruki. To najlepszy dowód na wysoką jakość wyrobów. Obsługa sklepu to specjaliści w dziedzinie peruk. Klientki mogą zatem liczyć na profesjonalne doradztwo.

W sklepie znajdziesz najróżniejsze peruki (rozmaite odcienie i długość, jak też fryzury) – są to zarówno peruki syntetyczne, jak i wykonane z naturalnych włosów, peruki okazjonalne i na co dzień. Dostępne są również toppery, tupety, zagęszczenia i akcesoria do pielęgnacji peruk.

Peruki syntetyczne czy peruki naturalne – co wybrać?

W sklepie internetowym są dostępne różne rodzaje peruk: syntetyczne oraz naturalne włosy. Wiele osób skłania się ku perukom z włosów naturalnych. Niemniej produkowane współcześnie peruki syntetyczne wcale nie odbiegają jakością i efektem od tych z naturalnych włosów. Wybór jest zatem podyktowany indywidualnymi upodobaniami.

Peruka naturalna

Takie peruki rzeczywiście są piękne i niesamowicie naturalne, bo przecież wykonane z naturalnych włosów. Najbardziej naturalny wygląd zapewniają peruki, wykonane z europejskich czy słowiańskich włosów, ponieważ idealnie współgrają z urodą Polek. W perukach naturalnych zachowany jest kierunek łuski, a co za tym idzie – włosy się nie plączą, wyglądają zdrowo i lśnią naturalnym blaskiem.

Jeżeli zdecydujesz się na czepek lace front (czyli rozmytą linię włosa) to uzyskasz niesamowicie naturalny efekt, praktycznie nie do odróżnienia od twoich własnych włosów. Pamiętaj też, że taką perukę możesz czesać i stylizować tak jak włosy.

Peruka syntetyczna

W sklepie Hairly znajdziesz peruki syntetyczne z włosów wykonanych z kanekalonu. To innowacyjne rozwiązanie pozwala stylizować włosy – zupełnie jak przy peruce z włosów naturalnych. Nie należy ich jednak farbować, rozczesywać na mokro i przechowywać w nieodpowiednich warunkach (przy grzejniku itp.).

Trzeba też podkreślić, że peruki syntetyczne są znacznie tańsze od naturalnych. Stanowią więc idealne rozwiązanie, jeżeli chcesz okazjonalnie zmieniać swój image lub przetestować, jak będziesz wyglądać z grzywką czy też w krótkich włosach.

Peruka – świetny sposób na zmianę wyglądu bez ingerencji fryzjera

Każda kobieta wie, jak trudne i czasochłonne jest zapuszczanie włosów po niefortunnym strzyżeniu. Drastyczna zmiana koloru włosów niszczy pasma, a ponadto nie zawsze jest w ogóle możliwa. W takiej sytuacji lepiej zdecydować się na perukę.

Możesz wybierać spośród wielu opcji – włosy długie, krótkie, pixie cut, boby, fryzury cieniowane czy z grzywką. Oczywiście peruki występują w różnych odcieniach. Możesz się zatem przekonać, jak będziesz wyglądać w wymarzonym kolorze blond czy mocnych brązach.

Peruka to także doskonały dodatek na wszelkiego rodzaju imprezy czy większe wyjścia. Włosy są gęste i zdrowe, można je dowolnie wystylizować, co daje nieograniczone możliwości. Piękna fryzura dodaje pewności siebie, a zatem warto zainwestować w doskonałej jakości perukę.