Najmodniejsze okulary korekcyjne dla pań

Czasy, w których noszenie okularów było powodem do wstydu należą już, na szczęście, do przeszłości. Dziś modne i dobrze dobrane oprawki są takim samym upiększającym dodatkiem, jak biżuteria i zegarek. Cała rzecz w tym, aby wybrać takie, które będą podkreślały naszą urodę i styl ubierania się. Najważniejszymi kryteriami przy doborze okularów korekcyjnych jest wada wzroku i kształt twarzy. 

1. Okulary korekcyjne damskie

2. Jak dobrać okulary korekcyjne do kształtu twarzy?

3. Okulary korekcyjne dla pań w przyjaznych cenach

Okulary korekcyjne dla kobiet

Jeśli masz wadę wzroku i musisz nosić okulary korekcyjne, wybierz takie, które będą dopasowane do twojego stylu i urody. Na rynku dostępne są okulary korekcyjne damskie w najróżniejszych kształtach i kolorach. Modne oprawki wykonywane są nie tylko z plastiku, ale także metalu a nawet drewna lub bambusa. Można kupić okulary korekcyjne zarówno w bardziej odważnym lub stonowanym stylu. Potraktuj okulary jak dodatek, który upiększy twoją garderobę. W zależności od wady wzroku masz do wyboru zwykłe soczewki jednoogniskowe, progresywne i bifokalne, czyli takie, które wspomagają widzenie do dali i do bliży jednocześnie. Przed zakupem okularów korekcyjnych, wybierz się do lekarza okulisty, który określi, jakiego typu szkła są ci potrzebne. Jeśli natomiast nie masz wady wzroku możesz wybrać okulary zerówki damskie które gwarantują Ci maksymalnie przejżysty obraz oraz pełną ochronę UV.

Jak dobrać okulary korekcyjne do kształtu twarzy?

W salonie optycznym spotkasz specjalistów, którzy pomogą w określeniu typu urody i kształtu twojej twarzy. Podpowiedzą także jaki kolor oprawek pasuje ci najlepiej. W internetowym salonie optycznym, możesz skorzystać z wirtualnej przymierzalni. Do twarzy owalnej, uważanej za najmniej problematyczną, pasują właściwie wszystkie typy oprawek, zarówno okrągłe, kwadratowe, czy ramki typu kocie oczy. Twarz okrągła będzie prezentowała się najlepiej w okularach prostokątnych, które wyszczuplą optycznie pełne policzki. Panie o twarzy kwadratowej z powinny postawić na zaokrąglone oprawki, które złagodzą mocno zarysowaną linię szczęki. Twarz w kształcie serca wymaga oprawek w zbliżonych do kociego oka lub bardzo delikatnych, niemal niewidocznych.

Okulary korekcyjne dla pań w przystępnych cenach

Ładne i modne okulary korekcyjne dla kobiet nie muszą być drogie. W salonie optycznym Blueberry Optic czeka na ciebie szeroki asortyment oprawek, o kształtach zgodnych z najnowszymi trendami w modzie. Ich ceny zaczynają się już od niecałych 200 zł. Ich zaletami jest unikalny styl i komfort użytkowania. Aby wybrać odpowiednie dla siebie, nie musisz wychodzić z domu. Możesz zamówić je online. W ofercie salonu są także okulary przeciwsłoneczne oraz okulary z filtrem światła niebieskiego.