Profesjonalna pielęgnacja domowa od dr Irena Eris

Pielęgnacja domowa to podstawa do pięknej i zdrowej skóry. Bardzo ważne jest, aby była ono odpowiednio dobrana dla danej cery. Zabieg wykonany w gabinecie kosmetycznym ma zdecydowanie lepsze rezultaty jeżeli zostanie wspomożony właśnie odpowiednimi kosmetykami stosowanymi w domu. Tak naprawdę to wcale nie musimy mieć miliona produktów, zdecydowanie wystarczy kilka, ale muszą zostać odpowiedni dobrane. Jak to zrobić? O tym jaki mamy rodzaj skóry i z jakimi niedoskonałościami się zmagamy wie kosmetolog do którego uczęszczamy na zabiegi. To on powinien po dokładnej analizie wybrać dla nas najodpowiedniejszą pielęgnację domową. Dobrze dobrane kosmetyki do pielęgnacji domowej potrafią zdziałać cuda.

Jaki kosmetyki wybrać?

Na rynku jest ogromny wybór przeróżnych marek kosmetyków. Producenci wabią klientów reklamami czy pięknymi opakowaniami. Jednak warto zaznaczyć, że nie piękny wygląd kosmetyku ma znaczenie, a jego skuteczność ( skład odgrywa tutaj istotną rolę). Dlatego wybierzmy kosmetyki a jak najlepszym składzie, stworzone przez specjalistów. Mowa tutaj o kosmetykach firm, które posiadają linie gabinetową oraz linię stworzoną specjalnie dla klientów do pielęgnacji domowej. Taki wybór to gwarancja jakości, a co za tym idzie skuteczności preparatów.

 

Jedną z wiodących marek na rynku posiadających kosmetyki gabinetowe oraz do pielęgnacji domowej są preparaty dr Ireny Eris. Linia Prosystem Home Care została stworzona z myślą o pielęgnacji domowej nawet najbardziej wymagających skór. Inspiracją do stworzenia tej profesjonalnej linii były najnowsze odkrycia w dziedzinie dermatologii estetycznej. Linia Prosystem Home Care dr Irena Eris zawiera kilka serii, aby móc walczyć z różnymi problemami naszej skóry. Preparaty te posiadają innowacyjne technologie, które chronione są licznymi patentami. Jest to profesjonalna linia kosmetyczna, dlatego nabyć możemy ją w gabinetach kosmetycznych, gdzie wykwalifikowany kosmetolog pomoże nam w wyborze odpowiednich kosmetyków.

Dr Irena Eris Prosystem Home Care.

W tej linii kosmetycznej znajdziemy wszystkie kosmetyki, które są nam niezbędne do pielęgnacji skóry w domowym zaciszu. Od kosmetyków oczyszczających : krem myjący, żel do oczyszczania twarzy i okolic oczu, płyn micelarny, mikropeeling enzymatyczny czy tonik. Ich zadaniem jest oczyścić bardzo dokładnie skórę twarzy z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń bez naruszenia jej naturalnej bariery ochronnej. Producent podzielił kosmetyki na serie, wedle problemów skóry z jakimi się borykamy. I tak oto mamy:

 • Art. of lifting – wielowymiarowe wypełnienie zmarszczek
 • Rich Peptide – ekstremalne odmłodzenie
 • Acids Control – skuteczna redukcja niedoskonałości i odmłodzenie skory
 • Nutrii Ritual – nocna pielęgnacja
 • Ultra Lifting – efekt liftingu
 • Perfect Revival – odnowa skóry
 • Deep Skin Filler – zaawansowana odnowa
 • Active Essence Concentrated Formula – redukcja oznak starzenia się
 • Hydro – Oleo Active – Mocne nawilżenie
 • Pielęgnacja Multifunkcyjna –przeznaczona do zadań specjalnych
 • Men Zone – seria dla mężczyzn
 • Capill – Age Formula – działanie naprawcze skóry
 • Ultra C Regenoq – seria z witaminą C

Jak widzimy wybór kosmetyków jest tak ogromny, że każdy znajdzie na pewno preparat odpowiedni do jego potrzeb. Kosmetyki te posiadają unikalne składy tak dobrane, aby w połączeniu dawały jak najlepsze efekty. Najlepsze rezultaty osiągniemy korzystając z zabiegów Dr Irena Eris wykonywanych na kosmetykach gabinetowych tej marki oraz stosując odpowiednio dobraną kurację domową właśnie tą linią – Prosystem Home Care.