Joga Garwolin. Joga relaksacyjna – zdrowotne korzyści

evitaochel / Pixabay

Regularne ćwiczenie jogi niesie za sobą wiele pozytywnych skutków zdrowotnych. Joga pozwala w utrzymaniu dobrej kondycji ciała oraz wzmacnia odporność. Jest to również sposób na wyregulowanie ciśnienia oraz profilaktykę chorób układu naczyniowo-sercowego. Regularne ćwiczenia pozwalają również na zachowanie smukłej i szczupłej sylwetki. Mniej znanym skutkiem ćwiczenia jogi jest zwiększenie gęstości kości, co może zapobiegać wielu chorobom.

Joga relaksacyjna

Joga relaksacyjna jest świetnym sposobem na odstresowanie się po ciężkim dniu. Podczas uprawiania ćwiczeń odpoczywa zarówno nasze ciało (w poszczególnych asanach – czyli po prostu pozycjach) i duch (podczas medytacji i próbie wyciszenia umysłu). Wystarczy 30 minut dziennie treningu fizycznego połączonego z medytacją by poczuć się naprawdę zrelaksowanym.

Joga Garwolin

Joga Garwolin oferuje zajęcia dopasowane do potrzeb uczestników: zarówno osób początkujących, jak i zaawansowanych. Większość z podejmowanych ćwiczeń może być uprawiana na wszystkich poziomach zaawansowania. Dodatkowo wykwalifikowana i doświadczona kadra gwarantuje możliwe najlepsze efekty treningów.