Czarna sól prosto z Hawajów, naturalna zdrowotna harmonia pomiędzy człowieka, a naturą.

LoggaWiggler / Pixabay

Sól z Hawajów, jej istota jako surowca pochodzenia naturalnego

Sól hawajska co to takiego?

Surowiec ten ma kształt drobin kryształów, otrzymuje się je w etapie produkcji -jako czarne aromatyczne drobinki. Stanowią one idealny dodatek do grillowanych potraw, szczególnie tych mięsnych. To dzięki specjalnej metodzie, stosowanej podczas produkcji tej soli, zwanej czarną solą, a potocznie hawajską możliwe stało się wytwarzanie jej o takich znakomitych właściwościach odżywczych i mineralnych, będących pro- zdrowotnych.

Sól czarna pochodząca rację z hawajów, czym jest ona dla ludzi ?

Sól jest jednym ze składników potrzebnych do osiągnięcia wewnętrznej harmonii człowieka.
Stosowana jest ona od wielu, wielu wieków. Traktowana jest przez mieszkańców Hawajów niczym bóstwo. Jako symbol idealny, łączący człowieka ze środowiskiem naturalnym (naturą), obdarowujące pełnym okazem zdrowia..
Taką oto interpretację mają i przedstawiają na temat oto soli rdzenni Hawajczycy.

Miejsce powstawania soli -pochodzącej z Hawajów

Sól powstaje i wydobywana jest na hawajskiej wyspie o nazwie Molokai. Znajduje się ona na obszarze Oceanu Spokojnego. Przebieg pozyskiwania soli rozpoczyna się od przefiltrowywania wody morskiej. Następnie wodę tą przelewa się do specjalnych mis, inaczej tak zwanych specjalnych pojemników- wytwarzanych ze skały wulkanicznej. Na samym końcu wodę poddaje się działaniom promieni słonecznych w taki sposób, aby ona odparowywała możliwie jak najszybciej.

Dzięki temu otrzymujemy produkt o nazwie sól hawajska . Produkt ten trafia na stoły, na całym świecie.