Jak przerobić koszulkę?

Co mają wspólnego punk rockowiec, który jest przeciwny establishmentowi i babcia, która uwielbia robić rękodzieło? Cóż, po pierwsze, oboje mogą się dobrze bawić przy naprasowywankach! Naprasowanki umożliwiają łatwe ozdabianie t-shirtów i innych materiałów obrazami, które sam zaprojektujesz, tworząc naprawdę wyjątkowy, nowy przedmiot. Wszystko, czego potrzebujesz, to trochę tkaniny, obrazy transferowe i żelazko!

Przygotowanie- naprasowanka

Znajdź naprasowanki na zamówienie w sklepie. Najłatwiejszym sposobem wykonania naprasowanki na koszulki jest po prostu kupowanie już zapakowanych zestawów narasowanek w sklepie z rękodziełem, sklepach ze sztuką i sklepach z dużymi pudełkami. Te zestawy zwykle dostarczają wszystko, czego potrzebujesz do wykonania własnych transferów, w tym oprogramowanie do zdjęć, papier transferowy, a może nawet koszulki z nadrukiem na zamówienie. Możesz zdecydować się na skorzystanie z tych pomocnych zestawów do rękodzieła lub przejść na ścieżkę tworzenia własnych obrazów naprasankowych, kupowania określonego rodzaju papieru i używania własnej odzieży.

Krótko mówiąc, naprasowanki to obrazy, które można odcisnąć na tkaninie. Z jednej strony jest papier, a z drugiej obraz, który zostanie naprasowany i przeniesiony w odwrotnej kolejności, tak aby w efekcie powstała koszulka z nadrukiem. Po nałożeniu papieru transferowego na tkaninę i przejechaniu żelazkiem po odwrocie papieru obraz przenoszony jest na tkaninę przez ciepło.

Stwórz swoją własną naprasowankę

Znajdź lub utwórz obraz, którego chcesz użyć do transferu. Możesz zeskanować obraz do swojego komputera, znaleźć go w Internecie lub utworzyć w programie. Na przykład, możesz zeskanować obraz dzieła sztuki swojego dziecka do komputera i przenieść obraz dzieła sztuki na koszulkę. Możesz też użyć aplikacji takich jak Photoshop, aby samodzielnie stworzyć nowy i niepowtarzalny obraz i przenieść ten obraz na inny rodzaj tkaniny.

Upewnij się, że nie używasz żadnego starego zdjęcia, które możesz znaleźć w Google. Musisz mieć prawa do obrazu, jeśli masz zamiar go reprodukować i sprzedawać (jak t-shirt). Jeśli korzystasz z Google, możesz kliknąć Narzędzia wyszukiwania, następnie Prawa do użytkowania, a następnie Oznaczone do ponownego wykorzystania. Ponadto istnieje wiele witryn internetowych, na których można znaleźć różnego rodzaju obrazy, których używanie, przesyłanie i sprzedaż są prawnie bezpieczne.

Jeśli chcesz skorzystać z gotowych naprasowanek, koniecznie wpadnij do naszego sklepu z nadrukami – Fatcube.pl.