Trwałe lakiery do paznokci a wyjątkowy wygląd dłoni

PublicCo / Pixabay

Lakier do paznokci to stały element wyposażenia każdej kobiecej kosmetyczki. Gładka skóra, wyraźny kontur paznokcia oraz precyzyjnie nałożony lakier, to takie czynniki, które sprawiają, że dłonie prezentują się idealnie. Osiągnięcie w pełni zadowalającego efektu jest możliwe tylko wówczas, gdy zostanie wybrany odpowiedni lakier do paznokci.

Klasyczne lakiery do paznokci w kolorach tęczy

Piękne i eleganckie dłonie są wizytówką każdej zadbanej kobiety. Każda z nich doskonale wie, jak ważny jest regularny manicure paznokci oraz ich malowanie sprawdzonym lakierem. Jeśli kosmetyk ten jest dobrze dobrany, to wówczas pozwala uzyskać w pełni zamierzony efekt.

Obecnie wybór lakierów do paznokci jest przeogromny. Każda kobieta zainteresowana zakupem może wybierać spośród tysięcy lakierów w wielu ciekawych kolorach. W sprzedaży dostępne są lakiery matowe opalizujące, transparentne oraz bezbarwne. Każda pani może zatem znaleźć kosmetyk idealny dla siebie.

Czasem nawet najzwyklejszy, najtańszy lakier i potrafi zdziałać cuda. Na paznokciach pomalowanych takim lakierem można wykonać bardzo ciekawe zdobienia. W tym celu wystarczy zaopatrzyć się w specjalne pisaki oraz przyrządy, takie jak na przykład sonda. Każdy klasyczny złoty czy srebrny lakier do paznokci, który zostanie zaaplikowany za pomocą odpowiedniego pędzelka do zdobień potrafi nadać stylizacji pięknego oraz eleganckiego wyrazu.  W tym celu można wykorzystać także lakiery w każdym innym kolorze, zgodnie z własną wyobraźnią. Paznokcie prezentują się w wyjątkowy sposób także wówczas, gdy na zwykły lakier zostaną zaaplikowane naklejki. Umożliwiają one wykonanie pięknego, artystycznego wzoru bez posiadania szczególnych umiejętności.

Ogromna baza kolorystyczna lakierów do paznokci jest sporym atutem dla tych wszystkich kobiet, które lubią bardzo często zmieniać stylizacje. Obecnie w ofercie wielu sklepów radosne kolory lakierów występują w setkach różnych odcieni. Pośród wielu z nich można wymienić: róże, czerwienie, pomarańcze, fiolety, beże, żółcie, granaty, czernie, szarości, biele oraz wiele innych odcieni. Dzięki szerokiej bazie kolorystycznej, każda kobieta może dobrać idealny kolor paznokci do swej ulubionej kreacji.

Jakie lakiery do paznokci są najtrwalsze?

Wybór lakierów do paznokci jest przeogromny. Bardzo dobrym wyborem są lakiery Victoria Vynn, które charakteryzują się tym, że są bardzo trwałe. Potrafią one przyozdobić każdy paznokieć w wyjątkowy sposób. W sprzedaży dostępne są:

  • lakiery szybkoschnące – które są doskonałym wyborem dla tych kobiet, które żyją w pośpiechu i nie mają zbyt dużo czasu na malowanie paznokci
  • lakiery hybrydowe – które zawierają w swoim składzie substancje wrażliwe na działanie światła UV oraz kolorowe pigmenty. To sprawia, że pod wpływem promieniowania ich konsystencja zmienia się i w związku z tym szybko twardnieją. Każda hybryda utwardzona za pomocą lampy UV jest bardzo wytrzymała i jest ją bardzo trudno zerwać z płytki paznokcia. Takie lakiery są bardzo odporne na odpryski. Potrafią utrzymać się na paznokciach nawet do czterech tygodni
  • żelowe lakiery do paznokci – są to produkty jednofazowe. Łączą w sobie zalety bazy, koloru oraz topu. Utwardzony za pomocą lampy UV żelowy lakier do paznokci potrafi utrzymać się na płytce przez okres 3 – 4 tygodni.
  • winylowe lakiery do paznokci – taki produkt twardnieje na paznokciach wskutek działania światła dziennego. Zawiera on w swoim składzie specjalne polimery winylowe, które są na nie bardzo wrażliwe. Charakteryzuje się on tym, że nie kruszy się oraz nie odpryskuje, a jego trwałość wynosi 3 tygodnie. W celu zmycia lakieru winylowego wystarczy użyć zmywacza do paznokci.