Atrybut kobiecości

melancholiaphotography / Pixabay

Pełne usta, o regularnym konturze to marzenie wielu kobiet. Wiele Pan pragnie uzyskać taki efekt. Oprócz specjalnych kremów i pomadek, których działanie jest ograniczone, od lat na popularności zyskują zabiegi z zakresu medycyny estetycznej przy użyciu różnych preparatów.

Popularny w obiegowej opinii „botox”, który ma sprawiać, ze usta wyglądają jak sztucznie napompowane nie stanowi aktualnego standardu. Obecnie stosowane zabiegi mają za zadanie upiększyć usta, ale przede wszystkim przywrócić im odpowiedni poziom nawilżenia, dzięki czemu zyskują na objętości, a osiągnięty efekt jest bardzo naturalny. Jedną z metod gwarantująca jędrne i nawilżone usta, które pięknie się prezentują, nie przypominając sztucznie powiększonych warg jest zabieg SurgiLIPS.

Naturalny efekt

Wstrzyknięcie preparatu Surgilips znacząca wpływa na wygląd ust. Pozwala na rozwiązanie takich defektów jak nierówny kontur, zbyt cienka dolna lub górna warga. Preparat ma również działanie odmładzające. Po jego podaniu wargi odzyskują jędrność, wyglądają młodo. Poprawie ulega również koloryt ust. Specjalna formuła cząsteczek zawartego w preparacie kwasu hialuronowego sprawia, że efekty są trwałe, utrzymują się nawet do 12 miesięcy po jego wykonaniu. W efekcie jego zastosowania wygładzeniu ulegają także drobne zmarszczki znajdujące się dookoła ust, dzięki czemu cała dolna partia twarzy ulega wizualnemu efektowi odmłodzenia. Przed zastosowanie zabiegu warto zapoznać się z opiniami kobiet, które już z niego skorzystały. O ich zadowoleniu z zabiegu możemy przekonać się wpisując w wyszukiwarkę internetową hasło surgilips opinie .