Masaż w domowym zaciszu – Poznaj fotel masujący Sakura

Szybkie tempo życia i nieustanny stres, sprawiają że zapominamy o własnych potrzebach i potrzebie relaksu, którego zabiegany organizm tak bardzo potrzebuje. Nie zawsze w wypełnionym po brzegi grafiku dnia, uda się wygospodarować godzinę na wizytę u masażysty. Tymczasem masaż jest zabiegiem o charakterze zdrowotnym. Stałe napięcie psychiczne oraz fizycznie, z czasem może doprowadzić do pogorszenia kondycji organizmu. Stres nie sprzyja ani dobremu nastrojowi ani samopoczuciu. Dlatego tak ważne jest znalezienie sposobu na radzenie sobie z nim nawet w przypadku osób, które ze względu na szereg codziennych zajęć, nie mają czasu dla siebie. Rozwiązaniem na odprężenie bez konieczności wychodzenia z domu jest fotel masujący. To dużo więcej niż wygodny fotel. Dlaczego warto zainwestować w fotel z funkcją masażu? Czym kierować się podczas zakupu odpowiedniego modelu do własnych potrzeb?

Komu fotel z funkcją masażu ułatwi codzienność?

Fotele masujące będą idealnym rozwiązaniem dla osób, które pracują w pozycji siedzącej. Nawet kilka godzin dziennie spędzanych za biurkiem, może powodować dyskomfort w okolicach karku i odcinka lędźwiowego. To spore obciążenie dla kręgosłupa również w przypadku osób, wykonujących pracę stojącą. Regularne korzystanie z foteli masujących, wpłynie korzystnie na rozluźnienie spiętych partii ciała, a także zlikwiduje uczucie sztywności tych okolic. Fotelem masującym mogą się także wspierać pacjenci korzystający z rehabilitacji lub fizjoterapii, cierpiący na różnego rodzaju urazy. Masaż przyspieszy regenerację tkanek głębokich. Spięte mięśnie przy pomocy fotela masującego, często rozmasowują również sportowcy.

Gdzie kupić fotel masujący?

Nie każdy fotel z funkcją masażu będzie spełniał oczekiwania klientów w 100%. Dlatego też, decydując się na zakup danego modelu, warto odwiedzić więcej niż jeden sklep i zrobić szersze rozeznanie. Nowoczesne technologie pozwoliły bowiem wyposażyć mebel w mechanizmy pozwalające zrelaksować każdą partię ciała, nie pomijając nawet masażu stóp. Jednym z ciekawszych foteli jest ten dostępny na stronie: santai.com.pl. W jego powstanie zaangażowani byli nie tylko specjaliści z dziedziny technologii, ale i doświadczeni masażyści, dzięki którym w fotelach zamontowane zostały wszelkie możliwe funkcje gwarantujące odpoczynek i eliminujące stres w domowym zaciszu.

Najwyższej jakości fotele masujące

Sakura fotel masujący wyposażono aż w 22 poduszki, gwarantujące rozluźnienie niemalże każdej spiętej części ciała. Wmontowano w niego głośniki bluetooth, umożliwiające słuchanie ulubionej muzyki podczas sesji masażu. Funkcja zero gravity natomiast, pozwala regulować pozycję w zakresie od 110 do 170 stopni. Produkt pracuje w 7 trybach. Użytkownik ma do wyboru masaż poprzez ugniatanie, stukanie, shiatsu, ale i oklepywanie, ugniatanie z oklepywaniem, młotkowanie, a także przyjemną wibrację. Funkcją szczególnie docenianą w okresie jesienno-zimowym jest podgrzewanie talii oraz łydek do 40 stopni. Znacząco poprawia ona samopoczucie i pobudza krążenie krwi.

Masaż niesie ze sobą wiele korzyści. Regularne rozmasowywanie spiętych mięśni, przyspiesza regenerację tkanek, uśmierza bóle oraz gwarantuje poprawę nastroju. Nie każdy jednak może sobie pozwolić na regularne wizyty w gabinetach masażu. Alternatywą dla osób szczególnie zabieganych jest fotel masujący w domowym zaciszu. To wyjątkowy mebel, za który z pewnością podziękują Ci Twoje mięśnie, stawy i obolały kręgosłup.