Dorsim suplement na stawy.

Taokinesis / Pixabay

Suplementy diety mają to do siebie że można je stosować w każdej chwili. Takim jest dorsim naturalny suplement diety na kości i stawy. Jest to sproszkowany koral morski Sango.Jego główne zalety to takie że, zawiera wapń i magnez, w idealnych proporcjach 2 do 1, w naturze jest to idealne zaopatrzenie naszych zębów i kości w wapń i magnez.

 

Zawiera wszystkie mikroelementy, jakich potrzebuje nasz organizm.Koral morski jest dzisiaj jedynym znanym spośród 2 i 500 gatunków korala, które ma udowodniony pozytywny wpływ na ludzki organizm. Na całym świecie wiele milionów ludzi spożywa korale i wierzy w ich wspomagającą moc i wzmacniające właściwości. Ten gatunek zawiera dwa najważniejsze dla człowieka minerały: wapń i magnez, jak również ponad 80 innych składników mineralnych i mikroelementów.

 

Przy regularnym stosowaniu sproszkowanego korala morskiego uzupełniają się również rezerwy minerałów budujących kości. Interesujący jest fakt, że skład ludzkiego szkieletów jest bardzo podobny do składu szkieletu korala morskiego, stosunek ilościowy składników mineralnych i mikroelementów jest taki sam jak w zdrowym organizmie, dlatego jest zrozumiała skąd korala cechuje tak doskonała przyswajalność. Zęby i kości zyskują idealne zaopatrzenie niezbędne składniki jakie są wapń i magnez, a te zaś przyjmowane równocześnie nie zwalczają się nawzajem.