Lakiery hybrydowe, które koniecznie powinny znaleźć się w Twojej kosmetyczce!

Zima zaczyna odchodzić w zapomnienie a na jej miejsce powoli wkrada się uwielbiana przez prawie całe społeczeństwo wiosna, kojarząca się z dłuższymi wieczorami, ciepłymi popołudniami oraz zazielenionym otoczeniem. Większość z nas rozpoczęła już przygotowania do nadchodzących, cieplejszych dni poprzez odświeżenie swojej garderoby, delikatną zmianę fryzury, jak również poprzez wprowadzenie bardziej wiosennych, kolorowych odcieni zarówno w swoim ubiorze, jak i na swoich paznokciach. Żółć, zieleń, fiolet oraz róż to odcienie, które zdecydowanie najbardziej kojarzą nam się z wiosną. Coraz więcej kobiet decyduje się na odważniejsze stylizacje hybrydowe zawierające w sobie bardziej intensywne i widocznie odcienie lakierów hybrydowych. Zastanawiasz się, na jakie lakiery hybrydowe warto zwrócić swoją uwagę w tym sezonie? Z przyjemnością Ci w tym pomożemy!

Najmodniejsze odcienie lakierów hybrydowych w tym sezonie!

Tak jak już wspomnieliśmy, do odcieni najbardziej kojarzących się ze zbliżającą się wiosną z pewnością należą mi.n. odcienie różu, zieleni, żółci oraz fioletu. Są to barwy intensywne, naładowane pozytywną energią, które wywołują u nas dobry nastrój. W związku z tym w nadchodzącym sezonie zdecydowanie powinnaś zwrócić uwagę na lakiery hybrydowe w intensywnych, kolorowych odcieniach, które będą posiadać odpowiednią gęstość oraz trwałość. Takie propozycje z łatwością znajdziesz w hurtowni kosmetycznej La Diosa, która w swojej ofercie posiada szeroki wybór różnorodnych produktów do manicure oraz pedicure hybrydowego, jak i klasycznego. Na stronie internetowej hurtowni znajdują się kolekcje lakierów hybrydowych stworzone przez największe marki kosmetyczne na rynku. Do jednych z nich należy Semilac, który stworzył kolekcje Blooming Effect, w której skład wchodzą odcienie zieleni, pomarańczy oraz niebieskiego. Możesz nam wierzyć, że te odcienie będą królować w nadchodzącym sezonie!

Wiosenne stylizacje hybrydowe – na co się zdecydować?

Wiosna kojarzy nam się przede wszystkim z pięknymi, pachnącymi kwiatami. Nie wzbudzi to więc u Ciebie żadnego zaskoczenia, jeżeli powiemy, że w tym sezonie wiosennym to właśnie kwiaty będą motywem przewodnim większości stylizacji hybrydowych. Kwiaty są pewnego rodzaju synonimem piękna, subtelności oraz kobiecości. Dodanie ich w swojej stylizacji sprawia, że paznokcie wyglądają bardzo schludnie i dziewczęco. Innym, lecz równie modnym motywem wykorzystywanym podczas wiosennych stylizacji będą kropki. Ich wielkość nie ma tutaj zbyt dużego znaczenia. Namalowane na płytce paznokcia pokrytej np. delikatnym odcieniem nude wyglądają bardzo ładnie i estetycznie. Dodatkowo hurtownia kosmetyczna La Diosa posiada w swojej ofercie wiele gotowych wzorów oraz ozdób, które możesz wykorzystać. To jak, masz już pomysł na swoją stylizację?